1 / 9
ОФИС, 123.00 м²
📍Пловдив, Център
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
123.00 кв.м
Строителство
Готов (завършен)
133 500 €
1085,37 €/кв.м
Описание
туинс недвижими имоти предлага за продажба офис - 123кв.м., в бизнес сграда - супер център. офисът се състои от 3 работни помещения, санитарен възел, склад - архив. помещението е луксозно отвършено, климатици. възможност за ”open space” офис или разд…
Локация
📍Пловдив, Център
Продавач
ТУИНС
📞0888248809
ОФИС, 123.00 м²
📍Пловдив, Център
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 9
Основни характеристики
Квадратура
123.00 кв.м
Строителство
Готов (завършен)
Описание
Локация
📍Пловдив, Център