1 / 1
КЪЩА, 110.00 м²
📍Пловдив, Захарна фабрика
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
110.00 кв.м
Двор
300.00
185 400 €
1685,45 €/кв.м
Описание
оферта 68753 - предлагаме за продажба къща тип свързано строителство, разположена на тиха улица в кв. захарна фабрика. имотът е старо, масивно строителство с плоча между етажите, което го прави подходящ за цялостно обновяване и преустройство според н…
Локация
📍Пловдив, Захарна фабрика
Продавач
Кондор Недвижими Имоти
📞0897777032
КЪЩА, 110.00 м²
📍Пловдив, Захарна фабрика
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 1
Основни характеристики
Квадратура
110.00 кв.м
Двор
300.00
Описание
Локация
📍Пловдив, Захарна фабрика