1 / 11
МНОГОСТАЕН, 308.00 м²
📍София, Изгрев
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
308.00 кв.м
Вид
Тухла
1 216 991,67 €
3951 €/кв.м
Описание
barnes bulgaria: www.barnes-bulgaria.com моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт. референтен номер: 86894146 - sof-139285 представяме изключителен имот – просторен и светъл многостаен апартамент, разположен в сърцето на престижен район на соф…
Локация
📍София, Изгрев
Продавач
БАРНС БЪЛГАРИЯ
📞0988170892
МНОГОСТАЕН, 308.00 м²
📍София, Изгрев
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
1 / 11
Основни характеристики
Квадратура
308.00 кв.м
Вид
Тухла
Описание