1 / 1
3-СТАЕН, 131.00 м²
📍Пловдив, Каменица 2
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
131.00 кв.м
Етаж
0
Вид
Тухла
127 886 €
976 €/кв.м
Описание
оферта 1-6919, без комисионно възнаграждение от купувача. цени на инвеститор. избор на етаж, изложение и големина на 2-стайни,3-стайни и многостайни апартаменти. предлагаме ви партерно жилище с две спални в ново-строяща се сграда, част от композиция …
Локация
📍Пловдив, Каменица 2
Продавач
ПРЕВИЛЕКС ИМОТИ
📞0887900445
3-СТАЕН, 131.00 м²
📍Пловдив, Каменица 2
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
1 / 1
Основни характеристики
Квадратура
131.00 кв.м
Етаж
0
Вид
Тухла
Описание