1 / 7
3-СТАЕН, 122.00 м²
📍София, Дружба 2
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
122.00 кв.м
Вид
Тухла
353 800 €
2900 €/кв.м
Описание
предложение! на 5 минути от метростанция! отличен непреходен апартамент, въведен в експлоатация 2025г. състои се от: антре, дневна с кухненски бокс, две спални, дрешник, баня с тоалетна и отделна тоалетна (две бани), дрешник и три балкона. чиста заст…
Локация
📍София, Дружба 2
Продавач
АТРИО ИМОТИ
📞0896686245
3-СТАЕН, 122.00 м²
📍София, Дружба 2
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
122.00 кв.м
Локация
📍София, Дружба 2