1 / 5
3-СТАЕН, 127.00 м²
📍Бургас, Бургас
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
127.00 кв.м
Вид
Тухла
148 000 €
1165 €/кв.м
Описание
без комисионна от купувача! нова оферта! представяме на вашето внимание тристаен апартамент в сграда 'хелена' 3 с площ от 126,62кв.м. на пети жилищен етаж. имотът се състои от хол с кухня с площ 36кв.м.,две спални,две бани с тоалетни,коридор и две те…
Локация
📍Бургас, Бургас
Продавач
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - БУРГАС
📞0882121451
3-СТАЕН, 127.00 м²
📍Бургас, Бургас
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
127.00 кв.м
Локация
📍Бургас, Бургас