1 / 1
2-СТАЕН, 62.00 м²
📍Варна, Кайсиева градина
•📅Публикувана 15.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
62.00 кв.м
Етаж
9
Строителство
В строеж
Година
2026
Вид
Тухла
86 500 €
1395,16 €/кв.м
Описание
пред акт 14 / нова модерна сграда / инвестиционна възможност / няма такава цена код на обява i-6816 атланта ви предлага двустаен апартамент в карето между кв. владиславово и кайсиева градина. чудесна възможност да притежавате инвестиционен имот с гра…
Локация
📍Варна, Кайсиева градина
Продавач
Частно лице
2-СТАЕН, 62.00 м²
📍Варна, Кайсиева градина
•📅Публикувана 15.04.2026 г.
1 / 1
Основни характеристики
Квадратура
62.00 кв.м
Етаж
9
Строителство
В строеж
Година
2026
Вид
Тухла
Описание