1 / 4
ОФИС, 107.00 м²
📍Бургас, Мадика
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
107.00 кв.м
Етаж
0
Строителство
Готов (завършен)
289 000 €
2700,93 €/кв.м
Описание
ключ в офиса! предлагаме ви за продажба офис на партер в кв. мадика, близо до ”сърце и мозък”. имота е с площ от 107кв.м, състои се от просторна търговска част, бяна и wc. на тапа. чудесен имот за всякакъв вид търговска дейност, салон, студио и др.
Локация
📍Бургас, Мадика
Продавач
A1 - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0888502050
ОФИС, 107.00 м²
📍Бургас, Мадика
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 4
Основни характеристики
Квадратура
107.00 кв.м
Етаж
0
Строителство
Готов (завършен)
Описание
Локация
📍Бургас, Мадика