1 / 6
ПАРЦЕЛ, 1710.00 м²
📍София, Летище София
•📅Публикувана 28.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
1710.00 кв.м
Ток
Ток
Вода
Вода
Регулация
Не е в регулация
640 000 €
374,27 €/кв.м
Описание
за недвижими имоти хоумтед ви представя, парцел в смесена многофункционална зона рвд. в непосредствена близост до: летище софия метростанция ’софийска света гора’ булевард брюксел ключови предимства: правилна форма и равен терен с лице 37 м към ул. ’…
Локация
📍София, Летище София
Продавач
Частно лице
ПАРЦЕЛ, 1710.00 м²
📍София, Летище София
•📅Публикувана 28.04.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
1710.00 кв.м