1 / 10
3-СТАЕН, 105.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
105.00 кв.м
Етаж
2
Строителство
Готов (завършен)
Година
2025
Вид
Тухла
265 000 €
2523,81 €/кв.м
Описание
артемис естейт ви представя тристаен апартамент за продажба в ж.к. малинова долина, отличен избор както за лично ползване, така и като сигурна инвестиция с висока доходност. имотът се намира в модерна нова сграда с акт 16, което гарантира възможност …
Локация
📍София, Малинова Долина
Продавач
АРТЕМИС ЕСТЕЙТ
📞0877435459
3-СТАЕН, 105.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 10
Основни характеристики
Квадратура
105.00 кв.м
Етаж
2
Строителство
Готов (завършен)
Година
2025
Вид
Тухла
Описание