1 / 1
ОФИС, 750.00 м²
📍София, Хаджи Димитър
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
750.00 кв.м
Строителство
Готов (завършен)
993 250 €
1324,33 €/кв.м
Описание
офис хаджи димитър, изключително пространство от 725 м² в бизнес център „стефан караджа“ - етаж, който предлага рядко срещана гъвкавост, премиум локация и архитектурни преимущества, типични за висок клас европейски бизнес сгради. площта позволява имо…
Локация
📍София, Хаджи Димитър
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
ОФИС, 750.00 м²
📍София, Хаджи Димитър
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 1
Основни характеристики
Квадратура
750.00 кв.м
Строителство
Готов (завършен)
Описание
Особености
Асансьор