1 / 6
ОФИС, 32.00 м²
📍Пловдив, Каменица 2
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
32.00 кв.м
Строителство
Готов (завършен)
47 490 €
1484,06 €/кв.м
Описание
2 офиси в бизнес сграда 22м2 и 32м2 | каменица 2 | с ключ локация: гр. пловдив, цертър (до mr. bricolage) | цена: 47 490 € | № 83939 консултант недвижими имоти: николас екман | *виж контакти* основни характеристики: етаж: 3 сграда: поддържана бизнес …
Локация
📍Пловдив, Каменица 2
Продавач
Частно лице
📞0895501036
ОФИС, 32.00 м²
📍Пловдив, Каменица 2
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
32.00 кв.м
Строителство
Готов (завършен)
Описание
Локация
📍Пловдив, Каменица 2