1 / 3
2-СТАЕН, 67.00 м²
📍Варна, Възраждане 3
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
67.00 кв.м
Вид
Тухла
89 800 €
1340 €/кв.м
Описание
нова сграда в близост до еконт!! удобни паркоместа!! разсрочено плащане!! предлагаме ви двустаен апартамент, разположен на четвърти етаж с площ 66.5 кв.м. състоящ се от входно антре, дневен тракт с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. им…
Локация
📍Варна, Възраждане 3
Продавач
МАТЕКС ИМОТИ
📞0878615405
2-СТАЕН, 67.00 м²
📍Варна, Възраждане 3
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
1 / 3
Основни характеристики
Квадратура
67.00 кв.м
Локация
📍Варна, Възраждане 3