1 / 6
3-СТАЕН, 105.00 м²
📍Пловдив, Остромила
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
105.00 кв.м
Вид
Тухла
147 074 €
1401 €/кв.м
Описание
оферта 6650 роял имоти продава 3-стаен апартамент за инвестиция в пловдив, кв. остромила локация: гр. пловдив, квартал остромила тип имот: 3-стаен, ново строителство, луксозен стандарт подходящ за: инвестиция и собствено ползване дата на построяване:…
Локация
📍Пловдив, Остромила
Продавач
РОЯЛ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0899133391
3-СТАЕН, 105.00 м²
📍Пловдив, Остромила
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
105.00 кв.м
Локация
📍Пловдив, Остромила