1 / 11
АТЕЛИЕ, 64.00 м²
📍Варна, Операта
•📅Публикувана 30.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
64.00 кв.м
Вид
Тухла
120 000 €
1875 €/кв.м
Описание
ново, предложение! екипът аргос предлага ателие на пазара на недвижими имоти. ателие с история, разположено в топ център на метри от операта. продава се ателието на известният художник янко маринов - уникална възможност за ценители на изкуството и ин…
Локация
📍Варна, Операта
Продавач
ЕКИПЪТ АРГОС
📞0894485068
АТЕЛИЕ, 64.00 м²
📍Варна, Операта
•📅Публикувана 30.03.2026 г.
1 / 11
Основни характеристики
Квадратура
64.00 кв.м
Локация
📍Варна, Операта