1 / 4
АТЕЛИЕ, 16.00 м²
📍София, Център
•📅Публикувана 20.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
16.00 кв.м
Вид
Тухла
30 000 €
1875 €/кв.м
Описание
топ център!!! до бул. витоша!!! идеална инвестиция!!! скъпи клиенти и колеги, за недвижими имоти емпайър естейт билдинг има удоволствието да ви представи не един а два имота, находящи се в сърцето на софия! жилищата се намират на ъгъла на бул. витоша…
Локация
📍София, Център
Продавач
ЕМПАЙЪР ЕСТЕЙТ БИЛДИНГ
чси
📞0892023890
АТЕЛИЕ, 16.00 м²
📍София, Център
•📅Публикувана 20.02.2026 г.
1 / 4
Основни характеристики
Квадратура
16.00 кв.м
Локация
📍София, Център