1 / 17
МНОГОСТАЕН, 202.00 м²
📍Пловдив, Кючук Париж
•📅Публикувана 5.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
202.00 кв.м
Вид
Тухла,
399 900 €
1979,7 €/кв.м
Описание
оферта 69206 - ново предложение за едно истинско бижу на пазара за имоти в гр. пловдив. предлагаме ви възможноста да си закупите напълно завършено и стилно обзаведено 4 - стайно жилище в нова модерерна сграда с акт 16, разположена в един от най - бър…
Локация
📍Пловдив, Кючук Париж
Продавач
КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0897777032
МНОГОСТАЕН, 202.00 м²
📍Пловдив, Кючук Париж
•📅Публикувана 5.04.2026 г.
1 / 17
Основни характеристики
Квадратура
202.00 кв.м
Вид
Тухла,
Описание