1 / 6
2-СТАЕН, 93.00 м²
📍Пловдив, Южен
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
93.00 кв.м
Вид
Тухла
109 000 €
1172 €/кв.м
Описание
оферта: 5933 роял имоти продава двустаен апартамент в нов, модерен, затворен жилищен комплекс с контролиран достъп р-н южен, гр. пловдив предлагаме просторен, светъл, двустаен апартамент в модерен комплекс с високи стандарти на строителство. характер…
Локация
📍Пловдив, Южен
Продавач
РОЯЛ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0879944348
2-СТАЕН, 93.00 м²
📍Пловдив, Южен
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
93.00 кв.м
Локация
📍Пловдив, Южен