1 / 12
ПАРЦЕЛ, 658.00 м²
📍Варна, м-т Сотира
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
658.00 кв.м
Ток
Без ток
Вода
Без вода
Регулация
В регулация (УПИ)
85 000 €
129,18 €/кв.м
Описание
предлагаме за продажба равен парцел с площ от 658 кв.м, разположен в гр. варна, местност сотира. код на имота: v-7501 имотът е с отличен достъп през всички сезони и се намира в район с постоянно обитаеми къщи и спокойна жилищна среда. парцелът предла…
Локация
📍Варна, м-т Сотира
Продавач
ATLANTA BG REAL ESTATE
📞0884551510
ПАРЦЕЛ, 658.00 м²
📍Варна, м-т Сотира
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 12
Основни характеристики
Квадратура
658.00 кв.м