1 / 13
МНОГОСТАЕН, 175.00 м²
📍Пловдив, Център
•📅Публикувана 3.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
175.00 кв.м
Етаж
3 от 5
Вид
Тухла,
259 000 €
1480 €/кв.м
Описание
оферта 69196 - представяме на вашето внимание, апартамент с четири спални тип мезонет в кв.съдийски на тиха улица и същевременно с бърз достъп до центъра на града, в кооперация с по два апартамента на етаж.панорамна тераса с уникална гледка . жилищет…
Локация
📍Пловдив, Център
Продавач
КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0894322182
МНОГОСТАЕН, 175.00 м²
📍Пловдив, Център
•📅Публикувана 3.04.2026 г.
1 / 13
Основни характеристики
Квадратура
175.00 кв.м
Етаж
3 от 5