1 / 15
3-СТАЕН, 96.00 м²
📍Варна, Владислав Варненчик 1
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
96.00 кв.м
Вид
Панел
130 000 €
1354 €/кв.м
Описание
матекс имоти и брокер петя касабова предлагат за свои клиенти прекрасен, топъл, светъл апартамент в квартал владиславово. намира се на пети етаж от шестетажна сграда с асансьор. избено помещение 6 кв.м. разпределение: г-образна кухня с тераса, хол с …
Локация
📍Варна, Владислав Варненчик 1
Продавач
МАТЕКС ИМОТИ
📞0878615405
3-СТАЕН, 96.00 м²
📍Варна, Владислав Варненчик 1
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
1 / 15
Основни характеристики
Квадратура
96.00 кв.м
Вид
Панел
Описание
Локация
📍Варна, Владислав Варненчик 1