1 / 7
МАГАЗИН, 69.00 м²
📍Варна, Колхозен пазар
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
69.00 кв.м
Етаж
0
Строителство
Готов (завършен)
150 300 €
2178,26 €/кв.м
Описание
предлага се имот с медицински статут в района на колхозен пазар- непосредствено до супермаркет ”billa”. разполага с еднопространствено помещение с шкаф/мивки по изискванията за мед. цели, отделно помещение, което може да бъде офис/кабинет, санитарен …
Локация
📍Варна, Колхозен пазар
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
МАГАЗИН, 69.00 м²
📍Варна, Колхозен пазар
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
69.00 кв.м
Етаж
0
Строителство
Готов (завършен)
Описание
Локация
📍Варна, Колхозен пазар