1 / 1
4-СТАЕН, 213.00 м²
📍Пловдив, Център
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
213.00 кв.м
Вид
Тухла
506 400 €
2377 €/кв.м
Описание
оферта 1-5969, пред акт 15. цени на инвеститор. последни апартаменти. предлагаме ви просторен апартамент в ново-строяща се луксозна кооперация. бърз достъп до главни пътни артерии. на близко разстояние от търговска зона в квартала, училище и детска г…
Локация
📍Пловдив, Център
Продавач
ПРЕВИЛЕКС ИМОТИ
📞0887900445
4-СТАЕН, 213.00 м²
📍Пловдив, Център
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
1 / 1
Основни характеристики
Квадратура
213.00 кв.м
Локация
📍Пловдив, Център