Няма снимки
ПАРЦЕЛ, 2732.00 м²
📍Бургас, Меден Рудник
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
2732.00 кв.м
Ток
Без ток
Вода
Без вода
Регулация
В регулация (УПИ)
409 800 €
150 €/кв.м
Описание
за недвижими имоти ” титан пропъртис” предлага за продажба, парцел (упи) в меден рудник зона д вид собственост: частна вид територия: урбанизирана, нтп средно застрояване (от 10m до 15m) площ 2732 кв.м. та съдейства за банково кредитиране с всички во…
Локация
📍Бургас, Меден Рудник
Продавач
Титан Пропъртис Рент- изток ООД
📞0895275590
ПАРЦЕЛ, 2732.00 м²
📍Бургас, Меден Рудник
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Няма налични снимки за тази обява.
Основни характеристики
Квадратура
2732.00 кв.м