1 / 13
1-СТАЕН, 35.00 м²
📍Бургас, Меден Рудник
•📅Публикувана 31.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
35.00 кв.м
Етаж
2 от 8
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2026 г.
46 000 €
1314,29 €/кв.м
Описание
представям ви едностаен апартамент, находящ се в ж.к. 'меден рудник', зона в, до р-т авеню. сградата е с акт 15. за ваше улеснение прилагам архитектурния план на имора. ж.к. 'меден рудник' зона в тухлена кооперация на акт 15. в непосредствена близост…
Локация
📍Бургас, Меден Рудник
Продавач
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - БУРГАС
📞0882121451
1-СТАЕН, 35.00 м²
📍Бургас, Меден Рудник
•📅Публикувана 31.03.2026 г.
1 / 13
Основни характеристики
Квадратура
35.00 кв.м
Етаж
2 от 8
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2026 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор