1 / 16
АТЕЛИЕ, 79.00 м²
📍София, Разсадника
•📅Публикувана 24.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
79.00 кв.м
Етаж
65 от 53948463
Вид
Тухла
209 592 €
2653 €/кв.м
Описание
имоти плюс+ предлага за продажба маломерен тристаен апартамент със статут на ателие, разположен в малка жилищна сграда с едва 7 апартамента отлична възможност за лично ползване или инвестиция с цел отдаване под наем. характеристики на имота: обща пло…
Локация
📍София, Разсадника
Продавач
ИМОТИ ПЛЮС
📞0893538477
АТЕЛИЕ, 79.00 м²
📍София, Разсадника
•📅Публикувана 24.03.2026 г.
1 / 16
Основни характеристики
Квадратура
79.00 кв.м
Етаж
65 от 53948463
Локация
📍София, Разсадника