1 / 10
3-СТАЕН, 98.00 м²
📍Варна, Колхозен пазар
•📅Публикувана 16.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
98.00 кв.м
Етаж
5
Строителство
В строеж
Година
2025
Вид
Тухла
230 000 €
2346,94 €/кв.м
Описание
среден етаж! южна дневна 25кв.м.! най- актуалните имоти са на samhome.bg : 28031 моля . в непосредствена близост до: колхозен пазар, пл. лаврентий, уюилище елин пелин автобусна спирка: 50 метра международно летище: 7 километра описание на имота: днев…
Локация
📍Варна, Колхозен пазар
Продавач
Sam.HOme
samhome.alo.bg
📞0878210021
3-СТАЕН, 98.00 м²
📍Варна, Колхозен пазар
•📅Публикувана 16.04.2026 г.
1 / 10
Основни характеристики
Квадратура
98.00 кв.м
Етаж
5
Строителство
В строеж
Година
2025
Вид
Тухла
Описание