1 / 12
3-СТАЕН, 113.00 м²
📍Варна, Бриз
•📅Публикувана 10.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
113.00 кв.м
Етаж
1
Строителство
В строеж
Вид
Тухла
184 140 €
1629,56 €/кв.м
Описание
промоция! намаление! само за великденските празници - 10%. от 01.04 до 30.04 цените са с намаление. от 204600 на 184140 евро - нова цена! ново! нова сграда в кв. бриз! четириетажна, луксозна сграда в кв. бриз, изцяло ориентирана на юг. сградата разпо…
Локация
📍Варна, Бриз
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
3-СТАЕН, 113.00 м²
📍Варна, Бриз
•📅Публикувана 10.04.2026 г.
1 / 12
Основни характеристики
Квадратура
113.00 кв.м
Етаж
1
Строителство
В строеж
Вид
Тухла
Описание