1 / 11
3-СТАЕН, 118.00 м²
📍Пловдив, Съдийски
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
118.00 кв.м
Вид
Тухла
210 000 €
1780 €/кв.м
Описание
оферта 1-6074,акт 16. нов, луксозно обзаведен апартамент. модерна сграда, част от комплекс сгради в свързано застрояване. бърз достъп до главни пътни артерии. на близко разстояние от търговска зона в квартала. разпределение на помещенията: просторна …
Локация
📍Пловдив, Съдийски
Продавач
ПРЕВИЛЕКС ИМОТИ
📞0887900445
3-СТАЕН, 118.00 м²
📍Пловдив, Съдийски
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
1 / 11
Основни характеристики
Квадратура
118.00 кв.м
Локация
📍Пловдив, Съдийски