1 / 17
МНОГОСТАЕН, 140.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
140.00 кв.м
Вид
Тухла
252 000 €
1800 €/кв.м
Описание
номер на оферта: 619900 за недвижими имоти 'seven hills' продава просторен многостаен апартамент с площ от 140 кв.м. намира се на тиха улица в кв. кършияка, в непосредствена близост до парка зад хотел санкт петербург и входа на басейна. апартаментът …
Локация
📍Пловдив, Кършияка
Продавач
СЕВЪН ХИЛС ИМОТИ
📞0895926677
МНОГОСТАЕН, 140.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
1 / 17
Основни характеристики
Квадратура
140.00 кв.м
Локация
📍Пловдив, Кършияка