1 / 14
3-СТАЕН, 80.00 м²
📍София, Мусагеница
•📅Публикувана 27.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
80.00 кв.м
Етаж
4 от 8
Вид
Панел, 1970 - 1979 г.
218 500 €
2731,25 €/кв.м
Описание
стартайм ви предлага 3 стаен апартамент, в сърцето на кв. мусагеница. жилището е с двойно изложение - северно и южно. описание на имота: ? голямо входно антре; ? малко вътрешно антре; ? кухненски бокс с трапезария; ? хол; ? две стаи; ? балкон - 5 ке.…
Локация
📍София, Мусагеница
Продавач
СТАРТАЙМ
📞0878432677
3-СТАЕН, 80.00 м²
📍София, Мусагеница
•📅Публикувана 27.03.2026 г.
1 / 14
Основни характеристики
Квадратура
80.00 кв.м
Етаж
4 от 8
Вид
Панел, 1970 - 1979 г.
Описание