1 / 13
3-СТАЕН, 80.00 м²
📍Варна, Възраждане 3
•📅Публикувана 17.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
80.00 кв.м
Вид
Тухла
224 990 €
2812 €/кв.м
Описание
чисто нов тристаен апартамент -- акт 16 -- нескриваема морска панорама -- перфектният семеен имот -- вашият брокер : александър николов тел. 0896 660 253 детайлна информация на : domvbulgaria.com - : 21073 или на посочения телефон. имотът представляв…
Локация
📍Варна, Възраждане 3
Продавач
ДОМ В БЪЛГАРИЯ
чси
📞0896660253
3-СТАЕН, 80.00 м²
📍Варна, Възраждане 3
•📅Публикувана 17.03.2026 г.
1 / 13
Основни характеристики
Квадратура
80.00 кв.м
Вид
Тухла
Описание