1 / 6
1-СТАЕН, 116.00 м²
📍Пловдив, Тракия
•📅Публикувана 26.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
116.00 кв.м
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
94 499 €
814,65 €/кв.м
Описание
оф.25512 изгодно! нова модерна сграда пред акт 16! уникална панорамна гледка! предлагаме ви да закупите чудесен апартамент, разположен в най - предпочитания район за живеене в ж.к. тракия! имотът се състои от голяма стая с кухненски бокс, баня с тоал…
Локация
📍Пловдив, Тракия
Продавач
АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ
📞0883355596
1-СТАЕН, 116.00 м²
📍Пловдив, Тракия
•📅Публикувана 26.03.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
116.00 кв.м
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор
Интернет връзка