Няма снимки
3-СТАЕН, 97.00 м²
📍София, Кръстова Вада
•📅Публикувана 5.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
97.00 кв.м
Вид
Тухла
278 000 €
2866 €/кв.м
Описание
за недвижими имоти предлага на вашето внимание тристаен апартамент с локация ж.к. кръстова вада намира се в близост до метростанция, търговски център, супер маркет и зони за спорт и отдих. имотът разполага с площ 97 кв.м. състои се от: входно антре, …
Локация
📍София, Кръстова Вада
Продавач
Pandora Estate
чси
📞0896078955
3-СТАЕН, 97.00 м²
📍София, Кръстова Вада
•📅Публикувана 5.02.2026 г.
Няма налични снимки за тази обява.
Основни характеристики
Квадратура
97.00 кв.м
Локация
📍София, Кръстова Вада