1 / 9
3-СТАЕН, 86.00 м²
📍Пловдив, Тракия
•📅Публикувана 18.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
86.00 кв.м
Етаж
6 от 8
Вид
Панел,
139 990 €
1627,79 €/кв.м
Описание
м груп имоти предлага за продажба тристаен апартамент на ул. съединение срещу бвишия хлебозавод в тракия. състои се от хол, кухня, две самостоятелни спални, баня с перално помещение, отделна тоалетна и две тераси с изложение север/юг. жилището е без …
Локация
📍Пловдив, Тракия
Продавач
М ГРУП ИМОТИ
📞0889443473
3-СТАЕН, 86.00 м²
📍Пловдив, Тракия
•📅Публикувана 18.03.2026 г.
1 / 9
Основни характеристики
Квадратура
86.00 кв.м
Етаж
6 от 8