Няма снимки
КЪЩА, 300.00 м²
📍София, София
•📅Публикувана 26.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
300.00 кв.м
480 000 €
1600 €/кв.м
Описание
за недвижими имоти 'митрев-г' предлага включване в ново строителство на няколко вида имоти (апартаменти, къщи, студия и др.) в начален етап.
Локация
📍София, София
Продавач
МИТРЕВ-Г
📞0886272553
КЪЩА, 300.00 м²
📍София, София
•📅Публикувана 26.03.2026 г.
Няма налични снимки за тази обява.
Основни характеристики
Квадратура
300.00 кв.м
Описание
Локация
📍София, София