1 / 8
3-СТАЕН, 133.00 м²
📍Пловдив, Коматевско шосе
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
133.00 кв.м
Вид
Тухла, 2021 г.
216 000 €
1624,06 €/кв.м
Описание
🧭 за недвижими имоти семеен компас предлага: оферта: 1306 изцяло обзаведен, голям и просторен тристаен апартамент, разположен на коматевско шосе между кварталите остромила и коматево. имотът се намира на първи висок етаж в модерна сграда с безупречн…
Локация
📍Пловдив, Коматевско шосе
Продавач
Агенция
📞0889192900
3-СТАЕН, 133.00 м²
📍Пловдив, Коматевско шосе
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 8
Основни характеристики
Квадратура
133.00 кв.м
Вид
Тухла, 2021 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен