1 / 16
4-СТАЕН, 102.00 м²
📍София, Център
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
102.00 кв.м
Етаж
3 от 5
Вид
Тухла, 1950 - 1959 г.
450 000 €
4411,76 €/кв.м
Описание
предлагаме за продажба 4-стаен апартамент в тухлена сграда в топ център.жилището е просторно и светло.изложение:юг/север.отопление тец. разпределение: -антре -кухня -спалня/тераса/ -голям вестибюл ,от който се влизат в две стаи/пред южната стая има о…
Локация
📍София, Център
Продавач
ЕКОИМОТИ
📞0899901017
4-СТАЕН, 102.00 м²
📍София, Център
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 16
Основни характеристики
Квадратура
102.00 кв.м
Етаж
3 от 5
Вид
Тухла, 1950 - 1959 г.
Описание
Особености
Тухла
Локация
📍София, Център