1 / 3
4-СТАЕН, 95.00 м²
📍Варна, ВИНС
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
95.00 кв.м
Вид
Панел
475 000 €
5000 €/кв.м
Описание
апартамент в сърцето на варна ,до червеният площад и винс,изключително комуникативно място,четири големи стаи,реална квадратура,хол,нова кухня с нови електроуреди,две спални,две тераси,три нови санитарни възела,килер,маза ,апартамента е в отлично със…
Локация
📍Варна, ВИНС
Продавач
Частно лице
📞0898863044
4-СТАЕН, 95.00 м²
📍Варна, ВИНС
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
1 / 3
Основни характеристики
Квадратура
95.00 кв.м
Вид
Панел
Описание
Локация
📍Варна, ВИНС