1 / 12
3-СТАЕН, 103.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
103.00 кв.м
Етаж
2 от 6
Вид
Тухла, 2025 г.
151 800 €
1473,79 €/кв.м
Описание
титан пропъртис има удоволствието да ви тристаен апартамент в кв. кършияка. в близост са разположени спирки на градски транспорт, детски градини, училища, търговски обекти. имотът е ситуиран на 2-ри етаж и разполага с площ от 103 кв.м., разгърната по…
Локация
📍Пловдив, Кършияка
Продавач
ТИТАН ПРОПЪРТИС ПРОДАЖБИ ПЛОВДИВ
📞0895671205
3-СТАЕН, 103.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 12
Основни характеристики
Квадратура
103.00 кв.м
Етаж
2 от 6
Вид
Тухла, 2025 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор