1 / 8
ПАРЦЕЛ, 50.00 м²
📍Варна, Тракия - лятно кино
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
50.00 кв.м
110 000 €
2200 €/кв.м
Описание
предлагаме за продажба двустаен апартамент с площ от 50 кв.м, разположен в новострояща се сграда с акт 14 в района на лятно кино тракия на ет.5 от 7 с асансьор, като акт 16 се очаква до края на годината. жилището се състои от: - просторна и светла вс…
Локация
📍Варна, Тракия - лятно кино
Продавач
Имоти Тера
📞0892939299
ПАРЦЕЛ, 50.00 м²
📍Варна, Тракия - лятно кино
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 8
Основни характеристики
Квадратура
50.00 кв.м
Описание
Особености
Асансьор
Гараж/Паркомясто
Необзаведен