1 / 8
2-СТАЕН, 60.00 м²
📍София, Горна Баня
•📅Публикувана 25.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Етаж
0
Газ
ДА
Вид
Тухла, 2026 г.
124 200 €
2070 €/кв.м
Описание
без комисионна от купувача! акт 16! предлагаме за продажба функционален двустаен апартамент, разположен в един от най-зелените и спокойни квартали на софия - кв. горна баня. -апартамента се състои от коридор, спалня, дневна с кухненски бокс, баня и т…
Локация
📍София, Горна Баня
Продавач
ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021
📞0877050888
2-СТАЕН, 60.00 м²
📍София, Горна Баня
•📅Публикувана 25.03.2026 г.
1 / 8
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Етаж
0
Газ
ДА
Вид
Тухла, 2026 г.
Описание
Особености
Тухла