1 / 7
2-СТАЕН, 105.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 5.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
105.00 кв.м
Вид
Тухла
171 695,83 €
1635 €/кв.м
Описание
aкт 16 !!! от инвеститор! svetlina real estate има удоволствието да ви предложи двустаен апартамент в модерен затворен комплекс в кв. малинова долина. *за жилището* - зп - 87.68м2 - общи части - 17.44м2 - етаж - 6/7 - изложение - с - отопление - газ …
Локация
📍София, Малинова Долина
Продавач
СВЕТЛИНА
чси
📞0885203030
2-СТАЕН, 105.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 5.03.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
105.00 кв.м
Локация
📍София, Малинова Долина