1 / 6
2-СТАЕН, 72.00 м²
📍Варна, Аспарухово
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
72.00 кв.м
Етаж
1 от 5
Вид
Тухла,
124 900 €
1734,72 €/кв.м
Описание
двустаен апартамент акт 16 южно изложение завършен до ключ home2u предлага на вашето внимание двустаен апартамент, разположен на втори етаж в сграда с разрешение за ползване (акт 16). имотът е среден, южен, със статут на жилище, което гарантира ниски…
Локация
📍Варна, Аспарухово
Продавач
HOME2U
📞0875363330
2-СТАЕН, 72.00 м²
📍Варна, Аспарухово
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
72.00 кв.м
Етаж
1 от 5
Вид
Тухла,
Описание
Особености
Тухла
Контрол на достъпа