1 / 17
3-СТАЕН, 100.00 м²
📍София, Банкя
•📅Публикувана 2.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
100.00 кв.м
Вид
Тухла
298 000 €
2980 €/кв.м
Описание
просторен и напълно обзаведен тристаен апартамент в центъра на гр. банкя. предлагаме за продажба светъл и функционално разпределен апартамент с площ от 100 кв.м, разположен в самия център на гр. банкя. имотът разполага със собствен вход и голяма тера…
Локация
📍София, Банкя
Продавач
РЕАЛЕН НОВ ДОМ
чси
📞0898898777
3-СТАЕН, 100.00 м²
📍София, Банкя
•📅Публикувана 2.03.2026 г.
1 / 17
Основни характеристики
Квадратура
100.00 кв.м
Локация
📍София, Банкя