1 / 8
3-СТАЕН, 110.00 м²
📍Бургас, Бургас
•📅Публикувана 30.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
110.00 кв.м
Етаж
0
Вид
Тухла
131 556 €
1196 €/кв.м
Описание
тристаен апартамент, с площ от 109.63м2, ет.2 . състоящ се от: всекидневна с кухненска част спалня -2бр тераса-2бр баня с тоалетна -2бр перално помещение нова модерна седеметажна сграда жилищна и търговска представяме ви нова модерна седеметажна сгра…
Локация
📍Бургас, Бургас
Продавач
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - БУРГАС
📞0882121451
3-СТАЕН, 110.00 м²
📍Бургас, Бургас
•📅Публикувана 30.03.2026 г.
1 / 8
Основни характеристики
Квадратура
110.00 кв.м
Етаж
0
Локация
📍Бургас, Бургас