1 / 17
2-СТАЕН, 86.00 м²
📍София, Манастирски ливади
•📅Публикувана 2.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
86.00 кв.м
Етаж
6 от 8
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2017 г.
259 500 €
3017,44 €/кв.м
Описание
представяме ви стилен и модерен 2-стаен апартамент в един от най-предпочитаните южни квартали на софия, кв.манастирски ливади-изток, к-с грийн резиденс имотът е ново строителство от 2017 г. обща площ: 86 кв.м с ид.ч/74 кв.м застр. площ+ подземно парк…
Локация
📍София, Манастирски ливади
Продавач
ВЕЛИОС-КОНСУЛТ ЕООД
📞0888806447
2-СТАЕН, 86.00 м²
📍София, Манастирски ливади
•📅Публикувана 2.04.2026 г.
1 / 17
Основни характеристики
Квадратура
86.00 кв.м
Етаж
6 от 8
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2017 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор