1 / 11
4-СТАЕН, 114.00 м²
📍София, Люлин 5
•📅Публикувана 11.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
114.00 кв.м
Вид
Тухла
247 346 €
2170 €/кв.м
Описание
продава 4-стаен апартамент 135 кв.м | паркомясто в цената | комплекс festival, люлин 5 имотът се продава директно от инвеститора, без комисиона от купувача. основни параметри на имота (ап. а38): тип имот: четиристаен апартамент (три спални). обща пло…
Локация
📍София, Люлин 5
Продавач
АДВА ЕС
чси
📞024371637
4-СТАЕН, 114.00 м²
📍София, Люлин 5
•📅Публикувана 11.03.2026 г.
1 / 11
Основни характеристики
Квадратура
114.00 кв.м
Локация
📍София, Люлин 5