1 / 11
2-СТАЕН, 63.00 м²
📍Варна, Владислав Варненчик 1
•📅Публикувана 27.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
63.00 кв.м
Етаж
5 от 5
Газ
НЕ
Вид
Тухла, Ще бъде 2029 г.
83 000 €
1317,46 €/кв.м
Описание
за повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 469 или 052 813 703 и цитирайте референтния номер на имота: vna 89854. отговорен брокер: калина иванова апартамент 1.19 , обща площ 63.49 кв.м. (нетна площ 54.01 кв.м. + общи части 9.48 кв.м.). пред…
Локация
📍Варна, Владислав Варненчик 1
Продавач
БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС ВАРНА
📞0882817469
2-СТАЕН, 63.00 м²
📍Варна, Владислав Варненчик 1
•📅Публикувана 27.03.2026 г.
1 / 11
Основни характеристики
Квадратура
63.00 кв.м
Етаж
5 от 5
Газ
НЕ
Вид
Тухла, Ще бъде 2029 г.
Описание