1 / 4
2-СТАЕН, 65.00 м²
📍София, Манастирски ливади
•📅Публикувана 11.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
65.00 кв.м
Етаж
2 от 4
Вид
Тухла, Ще бъде 2028 г.
152 064 €
2339,45 €/кв.м
Описание
амрита имоти представя на вашето внимание 2-стаен апартамент в нова бутикова жилищна сграда локация: гр. софия, кв. манастирски ливади - запад, ул. ралевица. без комисион от купувача! цени директно от инвеститор! гъвкави схеми на плащане. имотът се н…
Локация
📍София, Манастирски ливади
Продавач
АМРИТА ИМОТИ
📞0886701064
2-СТАЕН, 65.00 м²
📍София, Манастирски ливади
•📅Публикувана 11.03.2026 г.
1 / 4
Основни характеристики
Квадратура
65.00 кв.м
Етаж
2 от 4
Вид
Тухла, Ще бъде 2028 г.
Описание